مقدمه سلسله آموزش های بال های پرواز

مقدمه

استارت ماشین زندگی

در ابتدا میخوام بگم که ببینید دوستان سعی ما بر اینه که مطالب به زبان ساده بیان بشه تا شما درک بهتر و راحت تری از اون داشته باشید به همین دلیل آموزش ها و مقالاتی که در سایت ما قرار میگیره اصلا به صورت کتابی نوشته نمیشه، مورد بعدی اینه که میخوام توضیحی درباره روندی که قراره با هم در یک سفر باشیم تا به مقصد برسیم خدمتتون ارائه بدم ما در این سلسه آموزش های سریالی با سه بخش اصلی روبرو هستیم
۱- اهدافی که باید به اونا برسیم
۲- پیدا کردن بازدارنده هایی که مانع رسیدن ما به اهداف میشن
۳- ارائه راهکار هایی که با استفاده از همون بازدارنده ها اونارو تبدیل به یک شتاب دهنده کنیم.
روبرو هستیم و مرحله به مرحله باید اونارو طی کنیم.

 

تارگت طلایی

اولین بخش تعیین هدفه : این سلسله مباحث آموزشی و سریالی گامی برای رسیدن به هدف هایی هستن که  ما با دستیابی به اونا یه لول و درجه زندگیمون رو ارتقا مبخشیم و به سطح بالاتری از نوع زندگی دست پیدا میکنیم این ارتقا صرفا در یک بعد از زندگی ما رخ نمیده بلکه این عوامل دست به دست هم میدن و در بعدهای مختلف زندگی از جمله، شادی، خوشبختی و آرامش درونی و ثروت و سلامتی و همه چیزهای دوست داشتنی بیرونی در زندگی ما  تاثیر گذاره و در هر لحظه در مقابل برخورد و حل شدن مسائل زندگی  به ما کمک میکنن که در ابتدا به شش هدف اصلی برای رشد اعتماد به خودمون خواهیم پرداخت.

 

دیوارهای بتنی

دومین بخش بازدارنده ها هستن: میدونستی چقدر انسان هستن که میتونستن بهترین جراح ها و پزشکان در جهان بشن اما نشدن؟ میدونستی چقدر افراد هستن که میتونستن اکشافات بزرگی در جهان انجام بدن اما هنوز به کشفی دست پیدا نکردن؟ میدونی چقدر انسان هستن که میتونستن جز بهترین هنرمندان و نقاشان و بازیگران مطرح در سطح جهان قرار بگیرن اما هنوز حتی یک قدم برای رسیدن به خواسته درونیشون بر نداشتن؟ میدونی چقدر انسان میتونستن درهای جدید از علم و پیشرفت رو باز کنن اما محدود شدن؟ میدونی چقدر انسان هستن که میتونستن جز برترین قهرمانان ورزشی جهان باشن اما هنوز در یک باشگاه معمولی در حال ورزش هستن؟ میدونی چقدر انسان هستن که میتونن زندگی دیگران رو بهتر کنن اما بخاطر محدودیت های ظاهریشون کنج خونه نشستن؟ میدونستی ما چقدر انسان مدیر و تولید کننده داریم که همشون زانوی غم بغل کردن و یا کارگر یک کارخونه شدن و هر روز خودشون رو  برای قرار گیری تو چنین جایگاهی از درون تخریب میکنن؟ بازدارنده ها مسائلی هستن که دقیفا جلوی رشد و پیشرفت مارو و رسیدن به درجه بالای انسانیمون گرفتن. بازدارنده ها همون دیوارهای بتنی هستن که دور تا دور مارو احاطه کردن و اجازه حرکت و به جلو رفتن رو به ما نمیدن.

 

یافتن بال های پرواز

سومین بخش راهکارها هستن: میخوام در این بخش راهکارهای کاملا تست شده ای رو ارائه بدم که این عوامل بازدارنده ای که حس رضایت از زندگی رو از ما گرفتن تبدیل به یک عامل محرک و شتاب دهنده برای بالا رفتن اعتماد به نفس و اطمینان داشتن به خودمون و رشدمون در زندگی تبدیل کنن. شاید این سوال پیش بیاد که چطور ممکنه یک عامل بازدارنده بتونه یک عامل شتاب دهنده بشه؟ من اعتقاد دارم که هر نقصی هر مشکلی و هر مانعی در زندگی یک آلارم و پیام از سمت جهانه به ما برای  بهبود شرایط موجود جهانه و همیشه راه حل ها در خود مسئله وجود داره. و اون راه حل هایی که از دل مشکل بیاد بهترین جواب ممکن خواهد بود. به وسیله این سلسه آموزش هایی که به صورت صوت و مقالات و فیلم تقدیم شما دوست خوبم میشه میتونی به راهکارهای مختلفی دست پیدا کنی و به راحتی به زندگی بی نظیر و توانایی های بالقوه ای که سال ها بهش بی توجه بودی برسی و بال هایی پیدا میکنی که دیگه نیاز نداری به سختی دیوارهای بتنی که دور تا دورت رو احاطه کرده تخریب کنی تا بتونی به خوشبختی برسی بلکه به بال هایی دست پیدا میکنی که میتونی پرواز کنی و به هرجایی که دلت میخواد فارغ از تمام محدودیت ها برسی.

 

جهان تجربیات لازم را به شما هدیه میدهد

در آخر میخوام به شما دوست خوبم بگم که ما دو مدل انسان داریم. بعضی افراد تجربیاتی رو در زندگی بدست میارن، زندگیشون رو با اون تجربیات بی نظیر میکنن و رشد میکنن ولی تمرکزشون روی خودشون و زندگی خودشونه و به بقیه کاری ندارن. اما بعضی هام نمیتونن چیزی رو که تجربه کردن و یادگرفتن به دیگران یاد ندن. و من همیشه از دسته دوم افراد بودم. مشاوره های زیادی به افراد مختلف دادم و همیشه سعی کردم تا حد توانم به بهتر شدن زندگی دیگران کمک کنم تا اینکه هر روز درخواست هایی زیادی  از افراد مختلف روبرو میشدم که چرا این مطالب رو به صورت عمومی آموزش نمیدید تا تصمیم گرفتم پا در این عرصه و مسیر بزارم ازت میخوام که قانون بخشش و دریافت را جدی بگیری. من هم این مطالب رو بر حسب تجربه و دریافت و آموزش از دیگران و یا به نوعی از جهان هستی دریافت کردم شما دوست خوبم هم مهم نیست این مطالب رو از من یا چه فرد خاصی دریافت میکنی جهان داره این آگاهی رو به شما دوست خوبم هدیه میده، اما مسئله مهم اینه که همه ما باید سهمی در بخشش این مطالب داشته باشیم تا جهان به سمت بهتر شدن بیشتری هدایت بشه. فرض کن ما ده هکتار زمین در  بهترین موقعیت، با آب فراوان، هوای خوب، خاک حاصلخیز، داشته باشیم اما آیا تا بذری در این زمین با این همه شرایط عالی نکاریم چیزی دریافت میکنیم؟ از شما دوست خوبم میخوام که اگر مطالب گفته شده رو مفید دیدی اونارو با بقیه هم به اشتراک بزاری تا جهان هم هر روز علم و اطلاعات و خوشبختی بیشتری رو نصیب خودت کنه.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *