self-confidence-and-close-eyes

گاهی برای رشد اعتماد به نفس چشم ها را باید بست.

رشد اعتمادبه نفس با بستن چشم ها!!

 

گاهی باید چشم هارو بست، روی دیگران، روی افرادی که نمیتونن رشد و پیشرفت مارو ببیند، حتی باید چشم ها را بست روی افکاری دیگران، اینکه دیگران چه فکری راجب ما خواهند کرد گاهی باید چشم ها را بر روی صداها هم بست ،بخاطر اینکه متوجه نشویم دیگران چه چیزی راجب ما میگویند تا نتوانند ما را با حرف هایشان نا امید کنند و باعث سرکوب اعتماد به نفسمان شوند.

 

 

اغلب چه زمانی چشم ها بسته میشوند؟

دقت کرده اید ما در زمان هایی مانند  خندیدن، ذوق کردن یا خوشحالی بیش از حد چشمانمان را به طور ناخودآگاه میبندیم!!!؟
زمان هایی که چنین احساسات بی نظیری داریم دوست داریم چشمانمان را ببندیم تا شادی را از  لایه های اعماق وجودمان حس کنیم،  هیچ چیز در دنیا مانند این حس قابل وصف نیست.

 

 

اغلب چه زمانی چشم ها باز هستند؟

حال دقت کرده اید که در زمان هایی مانند ناراحتی، تعجب کردن از یک مسئله،خشمگین شدن و …  به قدری در خود فرو میرویم که حتی پلک هم نمیزنیم یا چشم هایمان میخواهند از حلقه بیرون بزنن و باز باز هستند.
حتی آقایون برای اینکه کسی گریه آن ها  را نبید در موقع خشمگین بودن یا نارحتی به قدری چشمانشان را باز نگه میدارند  و به چشمانشان فشار می آورند که چشم ها قرمز شده و یا از خون پر میشوند.

 

 

خوشبختی

پس بهتر است اغلب برای چشیدن طعم خوشبختی و بیشتر اعتماد کردن به خودمان گاهی چشم هایمان را ببندیم. حتی شده بخاطر خود و آرامش درونیمان.

چشم ها را باید بست. گاهی نباید دید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *